Ivana Lacková soprano

Ivka Lacková

soprán

Spievať som začala, keď som mala 14 a odvtedy je hudba mojím svetom. Spev je moje najväčšie hobby a zároveň povolanie, keďže popri štúdiu ho aj vyučujem. Okrem hudby milujem knihy, cestovanie a čas strávený s priateľmi.

Laura Piterková - alto

Laura Piterková

alt

Spevu sa venujem približne od piatich rokov, skutočne učiť som ho začala v deviatich. Dnes študujem učiteľstvo hudobno-dramatického umenia na UKF v Nitre. Hudba a spev ma napĺňa a dúfam, že budem mať možnosť v tejto sfére naďalej rásť.

Martina Taneski - soprano

Martina Taneski

soprán

Spievala som všeličo so všelikým, ale terajšia zostava CHF je pre mňa top! Milujem hudbu, literatúru, mojich priateľov aj nepriateľov, svoje deti a poznanie - to všetko súčasne v premenlivom poradí podľa aktuálnej nálady.

Marek Franka - tenor

Marek Franka

tenor

Pracujem ako holič a kaderník situovaný v Nitre, kde žijem aj s manželkou. K hudbe som bol vedený odmalička všetkými staršími členmi rodiny. Reálny záujem o spev som prejavil v 14 rokoch, keď som zistil, že vlastne mám na to :)

Mario Fančovič - tenor

Mario Fančovič

tenor

Rád a často sa usmievam. Hlavne vtedy, keď sa dozviem, že naším spevom robíme radosť druhým. Potom viem, že tie roky strávené založením a vedením Close Harmony Friends stáli za to. Mám rád dobrú hudbu, počítače a internet. A tatársku omáčku :-)

Lenka Gálisová - alto

Lenka Gálisová

alt

Hudbe sa venujem odmalička, keď som začala študovať na ZUŠ hru na keyboarde a spev. Od strednej školy som pôsobila a pôsobím v niekoľkých hudobných formáciách. Aktuálne som doktorandkou na Katedre hudby PF UKF v Nitre, kde pôsobím aj ako pedagogička spevu. Okrem toho som od roku 2016 herečkou a speváčkou v ochotníckom divadelnom súbore Hlavina z Radošiny.

Michal Ilečko - bass

Michal Ilečko

bas

Po mamine som zdedil vlohy na matematiku a fyziku, čo využívam pri svojej práci ako počítačový programátor. Vnímať hudbu ma zase naučil otec a prirástla mi k srdcu po absolvovaní štúdia hry na klavír na ZUŠ. V CHF som už pred niekoľkými rokmi pôsobil a som rád, že môžem byť súčasťou tejto legendy opäť, ako ukecaný bas s nekonečnou dobrou náladou.

 Silvester Roštár - tenor

Silvo Roštár

tenor

Vždy pozitívne naladená osoba, ktorá tvrdí, že s hudbou je život krajší. Je študentom žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave. Keď ho vyhodíte dvermi, vráti sa oknom. Má rád komunikatívnych ľudí a úprimnosť.

Vokálne perkusie

Možno Ty?

tenor

Stále hľadáme vhodného stáleho vokálneho perkusionistu. Ak máš prehľad o rytme a si ochotný naučiť sa vydávať potrebné zvuky, radi sa s Tebou spoznáme.