Kristína Molnárová soprano

Kristína Molnárová

soprán

Optimisticky ladená, trošku ubehaná mamina, to som ja :-) CHF mi dalo možnosť spoznať super ľudí, ktorí mi pomáhajú zdokonaľovať sa v speve a zároveň si oddýchnuť od starostí všedných dní. Spev a hudba robia život nás všetkých oveľa krajším a radostnejším, za čo som nesmierne vďačná.

Ema Zákalická - alto

Ema Zákalická

alt

Môj život je s CHF spojený už od čias základnej školy, kedy ma skupina očarila na koncerte. Odvtedy som si v nej prešla cez asistentku dirigenta a zvukárku až po súčasnosť, kedy stojím s mojimi priateľmi na javisku ako speváčka. Okrem toho sa snažím skupinu viesť organizačne a manažérsky, píšem nové aranžmány, pred koncertom bojujem so žehličkou na vlasy a neustále hľadám slúchatká do odposluchu... Nevideli ste mi ich náhodou?

Martina Taneski - soprano

Martina Taneski

soprán

Spievala som všeličo so všelikým, ale terajšia zostava CHF je pre mňa top! Milujem hudbu, literatúru, mojich priateľov aj nepriateľov, svoje deti a poznanie - to všetko súčasne v premenlivom poradí podľa aktuálnej nálady.

Martin Pavlov - tenor

Martin Pavlov

tenor

Kto som? Neprestajne si dávam túto otázku a život mi na ňu postupne odpovedá. Niekoľko rokov som bol chlapcom, ktorý sledoval svet z konského chrbta a útechu nachádzal v lesoch. Neskôr si chlapca vzali do opatery múzy, a tak sa stal organistom, tanečníkom, básnikom a v poslednej dobe objavuje svoj hlas pri spievaní v CHF.

Mario Fančovič - tenor

Mario Fančovič

tenor - leader

Rád a často sa usmievam. Hlavne vtedy, keď sa dozviem, že naším spevom robíme radosť druhým. Potom viem, že tie roky strávené založením a vedením Close Harmony Friends stáli za to. Mám rád dobrú hudbu, počítače a internet. A tatársku omáčku :-)

Lucia Orel - alto

Lucia Orel

alt

K hudbe som sa dostala cez môjho starkého, maminu a tatina, ktorí ma naučili veľmi veľa ľudoviek a moderných piesní. Táto záľuba ma viedla na strednej škole a venujem sa jej aj teraz ako učiteľka spevu. Som šťastná, že môžem spevom potešiť aj ostatných a pôsobenie v CHF mi vždy pohladí hudobné srdiečko.

Michal Ilečko - bass

Michal Ilečko

bas

Po mamine som zdedil vlohy na matematiku a fyziku, čo využívam pri svojej práci ako počítačový programátor. Vnímať hudbu ma zase naučil otec a prirástla mi k srdcu po absolvovaní štúdia hry na klavír na ZUŠ. V CHF som už pred niekoľkými rokmi pôsobil a som rád, že môžem byť súčasťou tejto legendy opäť, ako ukecaný bas s nekonečnou dobrou náladou.

Vlado Hrudka - tenor

Vlado Hrudka

tenor

Som optimistický zberateľ zážitkov a hľadač životnej pravdy. Vychutnávam si prírodu, hory a pohyb. Napĺňa ma pomoc druhým a baví ma spoznávať rovnako naladených ľudí. Rád spievam, tancujem a nerád čakám.

Pali Holečka - Vokálne perkusie

Pali Holečka

vokálne perkusie

Hudba a spev ma sprevádzajú odmalička. Popri hre na husle a zborovom speve ma pred vyše 20 rokmi očaril a‘cappella spev svojou energiou a hravosťou. Milujem úsmevy a pozitívnu náladu divákov, okrem nich tiež hranolky a polomáčané sušienky s kávičkou.

Matej Hanák - zvukár

Matej Hanák

zvukár